Menu
Sepetim

Oto Parça Depo Blog RSS Feed

02 Aug Yerli otomobil tanıtıldı
admin 0 1157
Türkiye’nin ilk yerli otomobil girişimi Devrim’in ardından, fikri mülkiyet haklarına sahip bir otomotiv markası yaratma hedefiyle Anadolu Grubu, BMC, Kök Grubu, Turkcell, Zorlu Grubu ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) işbirliğiyle kurulan T..
02 Aug Tork Nedir, Beygir Gücünden Farkı Nedir, Nasıl Hesaplanır?
admin 0 847
Tork, bir otomobilin motorundan, tekerleklerine hareket edebilmesi için iletilen kuvvettir.Günlük kullanımda ´beygir gücü´ terimi ile benzerliğinden dolayı bu terim ile sıkça karıştırılan Tork’un ne demek olduğunu anlamak için öncelikle beygir gücünü..
02 Aug Cenevre Fuarı notları ve Yılın Otomobili
admin 0 731
Ülke sınırları içinde otomotivimiz can çekişse de, Cenevre’de “yerli üretim” modelleri ile “sükse” yapan bir ülkeyiz. Renault, FIAT ve Toyota yeni yerli modelleri ile Cenevre Otomobil Fuarı’na “damga vururken” yöneticiler her röportajında bu ay sonu ..
26 Jul TOGG'dan ön sipariş açıklaması
admin 0 998
Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu tarafından, "Sayın Cumhurbaşkanımızın manevi değeri çok yüksek ön siparişi dışında araçlarla ilgili resmi ön sipariş talebinde bulunmak isteyen kişi ve kurumların TOGG tarafından yapılacak resmi açıklamaları takip ..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)